Dopasuj namiot pod swoje potrzeby

4x6Namiot FAMILI 4x6

Hala namiotowa o wymiarach 4 metry szerokości, 6 metrów długości oraz 2 metry wysokości (w szczycie namiotu ok. 3 metry). Przestrzeń do zagospodarowania to 24 m2. Maksymalna liczba osób to 40. Konstrukcja jak i poszycie bardzo wytrzymałe, skonstruowane na bazie wieloletnich doświadczeń. Ściany boczne zawierają okiennice, dzięki czemu w namiocie jest dostatecznie widno przy świetle dziennym. Doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju rodzinne imprezy.

 

5x8Namiot MEDIUM 5x8

Hala namiotowa o wymiarach 5 metrów szerokości, 8 metrów długości oraz 2 metry wysokości (w szczycie namiotu ok. 3 metry). Przestrzeń do zagospodarowania to 40 m2. Maksymalna liczba osób to 65. Konstrukcja jak i poszycie bardzo wytrzymałe, skonstruowane na bazie wieloletnich doświadczeń. Ściany boczne zawierają okiennice, dzięki czemu w namiocie jest dostatecznie widno przy świetle dziennym. Doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju rodzinne imprezy.

5x10Namiot PARTY 5x10

Hala namiotowa o wymiarach 5 metrów szerokości, 10 metrów długości oraz 2 metry wysokości (w szczycie namiotu ok. 3 metry). Przestrzeń do zagospodarowania to 40 m2. Maksymalna liczba osób to 80. Konstrukcja jak i poszycie bardzo wytrzymałe, skonstruowane na bazie wieloletnich doświadczeń. Ściany boczne zawierają okiennice, dzięki czemu w namiocie jest dostatecznie widno przy świetle dziennym. Doskonale nadaje się na wszelkiego rodzaju rodzinne imprezy.

Powered by keepvid themefull earn money